Xbox One İçin En İyi 6 Oyun Tavsiyesi

Denemeniz Gereken 6 Oyun

Görsel : The Guardian - Microsoft

Xbox One İçin En İyi 6 Oyun Tavsiyesi

Bir çok kez incelemesi yapılmış, bir çok websitesi ve uzman oyuncu tarafından denenmiş ve listelenmiş en iyi 6 oyun tavsiyesini sizlerle buluşturmak istedik.

Araba yarışından ormanda maceraya, kovboylardan, toplu tüfekli savaşlara kara bir çok kategoriden 10 oyun listemizdeki oyunları mutlaka denemelisiniz.

1 Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2
Görsel : Amazon

Vahşi Batı efsanesi, Arthur Morgan‘ın destansı hikayesini işleyen Red Dead Redemption 2, oyunun içerisinde oldukça gerçekçi sahneleri barındırıyor. Senaryosu ve serüvenin akışındaki zamanlamaların mükemmelliğini oynadığınızda farkedeceksiniz.

Oyunun yapımcısı Rockstar Games‘in resmi internet sitesine ve oyunun geniş çaplı bilgilerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2 Ori and the Blind Forest

<strong>Ori and the Blind Forest</strong>
Görsel : Game Stop

Moon Studios firmasının geliştirdiği Ori and the Blind Forest, adından da anlaşılacağı üzere ormanda geçen macera ile oyuncuları bir aksiyona sürüklüyor. 2 boyutlu oynanan oyunda, tehlikelerle dolu ormanda karmaşık ve zorlu bir mücadeleye hazır olun.

Avusturya’da inşa edilen oyun, Steam vasıtasıyla Windows bilgisayar üzerinden de oynanabilmektedir.

3 Gears of War 4

<strong>Gears of War 4</strong>
Görsel : CD Keys

İnsan olmayan hatta hareket eden her şeye karşı savaş açmış, önüne geleni patlatmayı amaç adinmiş uzaylı istilasının ortasında kaldığınızı düşünün. Gears of War 4, Kaosun göbeğinde, yeni nesil, son teknoloji silahlarla oldukça heyecanlı bir oyun. Arkadaşlarınızla oynayabilmeniz de cabası…

Üreticisi Kanada’da faaliyet gösteren The Coalition firmasıdır. Windows bilgisayardan da oynanabilmektedir.

4 Forza Horizon 4

<strong>Forza Horizon 4</strong>
Görsel : CD Keys

Farklı mekanlar, farklı araçlar, ancak Forza Horizon 4‘te tek bir amaç var araba sürmek. Britanya’nın oyunun dünyasında yeniden inşa edildiğine şahit olacaksınız. Bir çok çeşidiyle araba listesine bir göz atmalısınız. Sokak yarışlarından pist yarışlarına kadar araba sürmenin keyfini çıkaracaksınız.

Oyunlarını motor sporları üzerine inşa eden Forza Motorsport firmasının ürünüdür. Windows bilgisayarda da oynanabilmektedir.

5 The Witcher 3

<strong>The Witcher 3</strong>
Görsel : Amazon

Tüm detayları net bir şekilde algılayabildiğiniz bir oyun düşünün. Sonra da canavar avladığınızı… Hem mizahi, hem seksi bir oyun, kurgusu oldukça sert olan The Witcher 3, destansı bir popülariteye sahip. Aynı zamanda oyun gerçekten son teknolojik tasarıma sahip.

CD Rocket firması tarafından geliştirilen oyunu Avrupa’da Namco Bandai Games firması temsil etmektedir.

6 Overwatch

<strong>Overwatch</strong>
Görsel : Game Stop

Takım tabanlı oyunlar ele alındığında Counter Strike‘tan sonra ikinci sırayı alan Overwatch, oldukça renkli bilim kurgu dünyasına sahip bir oyun. Birden çok olan karatkerler ve kullandıkları silahları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmiştir.

Destekler : The Guardian

Yoruma kapalı.