John Stamos ve Nick Jonas’ın Keyifli Atışması

Mizah Dediğin...

Görsel : Daily Mail ve Nick Jonas Instagram

John Stamos ve Nick Jonas’ın Keyifli Atışması

Her şey John Stamos‘un Jonas Brothers grubunun fotoğrafının olduğu tişörtü giymesiyle başladı. Daha sonra Nick Jonas da bu poza esprili bir yaklaşımla karşılık verdi ve atışma keyifli bir hal almaya başladı. Atışma diyoruz çünkü bu sosyal mizah savaşı, sadece mizah için yapılmış ve amacına ulaşmış gibi duruyor.

John-stamos-jonas-tisortu
Görsel : Dailiy Mail ve I Heart

Hem aktör hem de müzisyen bir isim olan John Stamos‘u hayranları “Full House” yani “Bizim Ev (1987 – 1995)”, “Acil Servis (1994 – 2009)” gibi film ve dizilerden hatırlayacaklar.

Jonas Brothers ise Nick Jonas, Joe Jonas ve Kevin Jonas kardeşlerin kurduğu ve 2013 yılında dağılma kararı alan rock müzik grubudur.

Nick Jonas, John Stamos Tişörtü Giydi

Stamos bir konser provasında ve meşhur olunca Amerikan Müzik Ödülleri töreninde yukarıdaki görselde gördüğünüz tişörtleri giyerek hem Jonas Brothers‘ın hem de tüm dünya basınının ilgisini çekmeyi başarmıştı. Daha sonra ise Jonas kardeşlerden Nick Jonas da bu esprili tişörte mizahi bir yaklaşımla, üzerinde John Stamos fotoğrafı olan bir tişört ile karşılık verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

It’s your move @johnstamos #jonasbrothers #sucker Photos: Backgrid

Nick Jonas (@nickjonas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ancak karşılık verdiği tişörtün fotoğrafındaki John Stamos‘un kıyafetine dikkatlice bakıldığında, Stamos’un o gün giydiği tişört olduğu anlaşılıyor.

John Stamos’un Nick Jonas Yastığı

Tabi John Stamos magazine yansıyan bu görüntüler karşısında eli kolu bağlı şekilde beklemeyerek işi iyice büyütüyor. Aşağıda gördüğünüz fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

I had the craziest dream last night… #jonasbrothers #sucker

John Stamos (@johnstamos)’in paylaştığı bir gönderi ()

Stamos’un bu gönderisine artık detaylı bakın demeye bile gerek yok. Instagram gönderisinin açıklamasında “Dün gece en çılgın rüyayı gördüm.” yazıyor. Ayrıca gönderinin konumuna “Heaven” yani “Cennet” yazmış.

Nick Jonas’ın John Stamos Yorganı

Sizin de aklınıza Leonardo DiCaprio‘nun oynadığı efsane film “Inception” u getirdi mi bilmiyoruz ama gerçekten fotoğraf içinde fotoğraf, çoğalıp gidiyor.

Ancak sıkı durun, asıl bombayı Nick Jonas daha sonra patlatıyor. Aşağıda beyin yakan görseli görünce yüzünüzde istemsiz bir tebessüm oluşacağına eminiz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

I’ll sleep well tonight knowing #sucker is number 1!

Nick Jonas (@nickjonas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu son fotoğrafın tercümesini yazıyoruz hazır mısınız? Üzerinde Jonas Brothers fotoğrafı olan tişörtü giyen John Stamos’un fotoğrafı olan svetşörtü giyen Nick Jonas’ın fotoğrafının olduğu yastıkta yatan John Stamos’un fotoğrafının olduğu yorganın altında yatan Nick Jonas.

Açıkçası biz yazarken yorulduk. Umarım siz okurken yorulmaz ve bu gönderiyi arkadaşlarınızla paylaşırsınız.

Destekler : Buzz Feed

Yoruma kapalı.